Menu

Ako ušetriť pri kúpe nábytkuKaždý, kto má pivnicu, podkrovie, garáž alebo prístavbu, má pravdepodobne nábytok, ktorého sa chce zbaviť. Dajte ľuďom vedieť, čo hľadáte, a môžete byť prekvapení všetkými ponukami, ktoré dostanete.

Žijete v meste, kde ľudia často vyhadzujú starý nábytok na ulicu? Jednoducho sa prejdite a uvidíte, či si všimnete, niečo čo potrebujete len tak ležať na obrubníku. Zatiaľ čo neodporúčame vyzdvihnúť čalúnené kúsky, je to skvelý spôsob, ako nájsť stoly, stoličky, police, pulty a iné drevené časti nábytku. Takýmto spôsobom nájdete nespočetné starožitnosti a bez toho, aby ste za nich museli čo i len zaplatiť jeden cent prestamos rapidos y faciles en linea.

Máte obmedzený rozpočet, alebo nechcete jednoducho minúť príliš veľa peňazí? Potom zvážte nákup nábytku z druhej ruky. Blšie obchody, predaj na dvore, zásielkové predajne, predaje nehnuteľností a online bazáre môžu byť vynikajúcim zdrojom nábytku a zvyčajne existuje dostatok priestoru na vyjednávanie ceny. Táto metóda môže vyžadovať o niečo viac trpezlivosti, aby ste našli to, po čom túžite. Ak hľadáte niečo kvalitné, pozrite sa na staršie kusy z masívneho dreva. Rýchla práca s náterom alebo čalúnením Vám môže pomôcť získať ozajstný poklad.

Ak nájdete niečo, čo naozaj chcete, ale je to mimo Vášho cenového rozpätia, ponechajte Vaše kontaktné informácie predajcovi a požiadajte ho, aby Vám zavolali, keď pôjde daný kus do výpredaja alebo naňho bude uplatniteľná zľava. Dajte im vedieť, koľko ste ochotní zaplatiť, a môžete dokonca dostať hovor, že jeho šéf sa rozhodol prijať Vašu ponuku.

Inou možnosťou je ukladanie položiek, ktoré Vás zaujímajú, do aplikácie, aby ste dostali upozornenie, keď pôjdu do zľavy online. To Vás ochráni pred neustálym kontrolovaním ceny a toho, že musíte dostávať do Vašej schránky množstvo letákov z rôznych obchodov.

Ľudia, ktorí pracujú v obchode s nábytkom, často pracujú na províziu alebo prinajmenšom majú kvóty za predaj. To znamená, že ak do obchodu pôjdete na konci mesiaca alebo na konci štvrťroka, bude oveľa pravdepodobnejšie, že Vám pomôžu s cenou. Začnite tým, že požiadate o lepšiu cenu, a ak povedia, že sa nedá nič robiť, vyskúšajte, či Vám môžu zabezpečiť aspoň bezplatné dodanie alebo predať tovar bez dane. Dokonca aj bezplatné vankúše s novým gaučom môžu byť pekná vec, ktorá nakoniec šetrí peniaze.

Ak nie ste v zhone, počkajte do januára alebo do júla, kým pôjdete nakupovať. Najnovšie štýly nábytku sa do obchodov a predajní dostávajú vo februári a auguste, takže je tu veľký tlak na to, aby sa vypredal tovar z minulého roku alebo minulej edície – aj keď to znamená drastické zníženie cien. Nábytok, ktorý vidíte v obchode, je len zlomkom celkového inventára obchodu. Môžete sa staviť, že majú aj sklad (alebo niekoľko skladov) v danej oblasti. Spýtajte sa predajcu, ak majú niekedy aj výpredaj tovaru priamo zo skladov. Mnoho obchodov s nábytkom otvára svoje sklady zákazníkom niekoľkokrát do roka, aby predávali skladové zásoby, podlahové vzorky, vrátené, poškriabané a zničené predmety a je to skvelý spôsob, ako ušetriť. Predajca by mal byť schopný Vám povedať dátum ďalšieho výpredaja skladu. Nebojte sa dať ľuďom vedieť, že hľadáte zľavu. Nebudú vedieť, že máte rozpočet, pokiaľ im to nehovoríte. Ak predajca bude vedieť Váš rozpočet, môže Vám spraviť tú najlepšiu ponuku (www.rapidos24.mx).